Майже всі люди носять шкарпетки, тому ви повинні приділити увагу цьому маленькому, але принциповому аксесуару у вашому асортименті. Ви можете не сумніватися, що шкарпетки оптом завжди будуть шукати своїх покупців. Знаючи, яка тканина для шкарпеток використовується для тієї чи іншої моделі як власник бізнесу, ви зможете сформувати по-справжньому якісну пропозицію для клієнтів, яка принесе вам суттєвий прибуток.

Теплі шкарпетки оптом – з яких матеріалів виготовляються найпопулярніші моделі?

носки оптом одесаМодельні ряди шкарпеток не тільки рясніють різними дизайнами і забарвленнями, але також виготовляються з цілого ряду тканин. При підборі важливо враховувати властивість кожної тканини, оскільки популярність тих чи інших моделей залежить від погоди та пори року.

Теплі шкарпетки оптом, як правило, виготовляються з таких матеріалів:

  • Махрова тканина. Високий вміст бавовни у виробах із цього матеріалу забезпечують гіпоалергенність. Купити оптом теплі шкарпетки цих моделей варто завдяки стійкості до зношування. Однак через низькі теплозберігаючі властивості махрові шкарпетки не підходять для сильних морозів;
  • Вовна вівці. Ви можете купити шкарпетки оптом за невелику ціну та забезпечити собі гідний прибуток завдяки популярності цих моделей. Але в той же час вони мають грубу фактуру і поступаються захистом від холоду;
  • Ангора. Легкі та ніжні аксесуари, які забезпечать затишок та комфорт будинку та на вулиці. Рішення купити шкарпетки теплі опт з ангори приверне до вас клієнтів з алергією та артритом завдяки лікувально-профілактичним властивостям цієї тканини. При цьому вони досить швидко втрачають зовнішній вигляд через пух і нитки, що вилазять з тканини. Також через складність фарбування шкарпетки з ангори, як правило, вони коштують дорожче;
  • Бавовна – не сумніваємося, що ви вже самі вирішили купити теплі шкарпетки оптом із цього матеріалу, оскільки бавовняні моделі займають лідируючі позиції серед покупців. Бавовняні моделі відрізняються легкістю, терморегулюючими властивостями та гіпоалергенністю. Крім того, бавовняний одяг добре вбирає вологу і, як правило, коштує недорого. Однак, бавовна не усуває неприємних запахів і недостатньо добре тримає форму після прання, втрачаючи початковий зовнішній вигляд;
  • Льон. Шкарпетки теплі оптом Україна з льону відмінно вбирають вологу і мають високу теплопровідність і гіпоалергенність, а також приємно відчуваються на шкірі. Льон ефективно усуває хвороботворні організми. У той самий час льон погано тримає форму і легко мнеться.

купити носки оптом одеса 7 кмМоделі з усіх цих матеріалів можуть виявитись затребуваними, так і виявитися непоміченими. Головне – вивчайте свою аудиторію та враховуйте поточний модний та часовий сезон!

Купити теплі шкарпетки оптом – зробіть свій асортимент різноманітним!

Чи не визначилися із зимовим асортиментом у свій магазин? Виробник ОптКоло допоможе вам вибрати все необхідне, що привабить клієнтів! Наша продукція відрізняється не лише різноманітністю тканин, але також орієнтацією на різні вікові та статеві критерії.

У нашому магазині ви можете купити теплі шкарпетки оптом:

  • Чоловічі – моделі, які будуть універсальними для занять спортом, походів на роботу та для повсякденних справ;
  • Жіночі – наші вироби обов'язково зігріють у холодну погоду і одночасно чудово виглядатимуть з іншим одягом;
  • Дитячі – моделі однотонні та з яскравими принтами, які не тільки сподобаються малюкам, але й будуть безпечними для дитячої шкіри.

Повний каталог із найновішими моделями ви можете знайти на нашому сайті opt-kolo.com.ua.

Купуйте лише перевірену продукцію, адже якість визначає різницю!