Оптовий інтернет-магазин одягу Opt Kolo пропонує підприємцям товар, який користується попитом у споживачів в будь-який час року. Практичний і недорогий одяг, як для спорту і активного відпочинку, так і для повсякденного життя завжди затребуваний і приносить стабільний дохід . А взимку користується особливою популярністю і попитом термобілиза для всієї родини.

Індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта є для нас принципом співпраці з бізнес-партнерами. Тому ми надаємо вам можливість купити одяг оптом недорого як великими, так і невеликими партіями. Досвідчені менеджери повідомлять вам вичерпну інформацію про товар, способах оплати та доставки і оформлять замовлення відповідно до вашої заявки.

 

Купити одяг оптом з найбільшою вигодою: чому Опт-Коло?

 

Виробництво та оптовий продаж одягу більше 15-ти років є провідними напрямками діяльності компанії Опт-Коло. Вибираючи для планових закупівель наш інтернет-магазин одягу оптом, ви приєднаєтеся до тисяч постійних клієнтів, які по достоїнству оцінили переваги роботи з нами.

Нашим партнерам доступні:

Конкурентна за якістю і ціною продукція Індивідуальні знижки на великі оптові партії
Мінімальні замовлення на суму 700 гривень, а також вибір способу оплати і доставки товарів Обслуговування кваліфікованим персоналом

Ми робимо все, щоб ви могли швидко, вигідно купити термобілизну і спортивний одяг оптом.  

 

Опт-Коло - кращий інтернет-магазин одягу оптом

 

Український виробник одягу Opt Kolo насичує вітчизняний ринок якісною і недорогою продукцією з 2003 року. Професійний досвід, набутий за час успішної роботи, дозволяє нам створювати естетично привабливі і доступні за вартістю речі для всіх.

Ми виробляємо дитячий і дорослий одяг для спортивних тренувань, занять танцями, фітнесом і йогою, і повсякденні моделі та якісну тормобілизну.

Наші моделі відрізняються:

Точною відповідністю розмірів вимогам стандарту

Високою якістю матеріалів і фурнітури

Зручністю крою і акуратним пошиттям

Щоб задовольнити запити споживачів, ми:

Регулярно оновлюємо і розширюємо модельний ряд

Знижуємо собівартість продукції за допомогою закупівель сировини на фабриках без посередників

Здійснюємо найсуворіший контроль якості продукції на всіх виробничих етапах

Надаємо товар у фірмовій упаковці Opt -Kolo з девізом нашої компанії

Наш оптовий інтернет-магазин одягу забезпечує клієнтам простий економічно обгрунтований спосіб урізноманітнити асортимент своєї   торгової точки актуальною сезонною продукцією. Спортивний одяг оптом на 7 км в Одесі - кращий шлях до фінансової стабільності та успіху вашого бізнесу.