Зимові жіночі лосіни є дуже затребуваним товаром для спорту або повсякденного носіння. Одягаються вони під спідницю або сукню чи є вельми самостійним елементом гардеробу вже не так важливо. З року в рік вони знаходять все більшу популярність, оскільки більшість дівчат воліє вибрати такий комфортний і зручний варіант замість багатошарового одягу, який не завжди зможе вберегти їх від холоду. Теплі лосіни оптом - найкращий варіант для магазину одягу, який буде дуже актуальним, у цей холодний час. А чи витримують термо жіночі лосіни від виробника ОптКоло низькі температури набагато краще? Однозначно так! Опт коло у своїй роботі керується великою кількістю правил та стандартів, що забезпечує європейську якість українського продукту. Вони прості у догляді, акуратно пошиті, мають зручну посадку та демократичну ціну.

Які бувають термо жіночі лосіни?

лосини теплі жіночі оптомЖіночі зимові лосіни оптом, як і весь утеплений товар, виробляють з тканин, що проходять випробування холодом. Це допомагає бути впевненим у тому, що наш одяг стане запорукою вашого тепла та комфорту.

Як вибрати лосіни теплі жіночі оптом?

  1.  Визначтеся для яких цілей вам лосини та який свій запит задовольнить клієнт;
  2. Виберіть більш чи менш утеплені лосини, залежно від цілей і наскільки холодна місцевість;
  3. Визначтеся з кольором та іншими зовнішніми деталями;
  4. Правильно підберіть розмір у нашій розмірній сітці;

Жіночі термо лосіни - на яку температуру підходять?

Жіночі термо лосіни діляться на ті, що витримують холод до -10 градусів морозу та ті, що витримують до -25 градусів.

  1. Зимові жіночі лосіни до - 10 градусів з термо віскози. Вони добре сідають по фігурі, не сковують рухів, не сприяють зайвому потовиділенню і непомітні під одягом. Ефект досягається за допомогою повітряного прошарку між тілом і має щільно прилягати до тіла. 
  2. Лосіни до – 25 градусів – на хутрі. Ефект термобілизни в них досягається за рахунок повітряного прошарку між тілом та основою тканини. Вона має бути в обтяжку для максимального збереження тепла. Це так званий другий шар термобілизни.

Лосіни до - 10 градусів варіант для більш повсякденного носіння, особливо в місті, де з холодної вулиці відразу заходиш у тепле приміщення та для заняття спортом на вулиці. Їх краще комбінувати з іншим одягом, а ось лосіни до -25 градусів морозу вже є самостійним елементом гардеробу. Багато клієнтів у відгуках зазначають, що їхня морозостійкість навіть вища, ніж зазначено, і дозволяє комфортно працювати у найекстремальніших умовах.

Де можна купити оптом теплі лосіни?

Оптовик Opt Kolo має кожен із згаданих вище варіантів у наявності, тому купити оптом зимові лосіни не складе труднощів. Зимові жіночі лосіни від виробника підходять на теплу і досить холодну зиму. Більше про склад тканини та температурний режим виробів можна дізнатися на: opt-kolo.com.ua. Широка розмірна сітка дозволяє вибрати розміри від дитячих розмірів, S-L для підлітків до 15 років - до дорослих, для жінок та чоловіків від XS до 2XL. Замовити зимові лосіни оптом ви можете на суму від 700 гривень, щоб вибрати зручну саме вам кількість та переконатися в тому, що виробник Опт Коло створює справді якісний товар. Адже саме якість визначає різницю.