Спортивний одяг від повсякденного відрізняється не тільки фасоном, а й матеріалами. Цю особливість потрібно враховувати як покупцям, так і, власне, оптовикам, які займаються його продажем. Нині великим попитом користуються жіночі спортивні футболки. Їх можна безперечно назвати універсальними, адже вони підходять для різних сфер діяльності та представниць будь-якого віку. Виробник OPT-KOLO реалізує широкий асортимент цих виробів. Представлені в каталозі жіночі футболки для спорту вибирати рекомендується, адже вони мають добре продуманий фасон і виготовляються з надійних тканин.

 

Тканина матовий біфлекс – ідеальний варіант для виробництва спортивного одягу!

У магазині Опт коло пропонується одяг із біфлексу. До речі, футболки теж шиються з цієї тканини. Затребуваність у ній пов'язані з властивостями. Купити спортивні футболки оптом з даного матеріалу рекомендується тому, що він:

одяг із біфлексу

  1. Еластичний. Така характеристика є, напевно, однією з найважливіших у спортивному одязі. Тканина матовий біфлекс добре тягнеться, але не розтягується. Вона і забезпечує комфорт, і гарантує впевненість у собі.
  2. Зручний. Тут йде мова не лише про еластичність. Комфорт жінки залежить від текстури тканини, з якої виготовлені спортивні жіночі футболки. Матеріал біфлекс не просвічує, має досить щільне плетіння ниток. А ще він приємний на дотик. На тілі одяг майже не відчувається.
  3. "Дихаючий". Цей фактор особливо важливий для занять активними видами спорту. Коли людина рухається, одяг не повинен обмежувати повітрообмін тіла. Матовий біфлекс ці функції виконує повноцінно.
  4. Гігроскопічний. Купити спортивну футболку з даної тканини слід тому, що вона не тільки забезпечує хороший повітрообмін, але й миттєво вбирає вологу.
  5. Зносостійкий. Футболки для спорту з матового біфлексу витримують багаторазове прання і не линяють.
  6. Стильний. Виглядають речі дуже привабливо. Вони підкреслюють всі переваги фігури і маскують її дрібні недоліки! У цих предметах гардеробу жінка буде себе почувати більш, ніж просто впевнено.

Це, мабуть, найважливіші переваги футболок із матового біфлексу. Поповнивши свій асортимент таким одягом, підприємцю вдасться привернути увагу клієнтів. Вони будуть у захваті як від актуальності речей, так і їхньої відмінної якості!

 

Жіночі футболки не тільки з матового біфлексу пропонує Опт Коло!

Крім матового біфлексу, для пошиття стильних спортивних футболок виробник OPT-KOLO застосовує еластан. Цей синтетичний матеріал також характеризується відмінними експлуатаційними характеристиками, а саме:

✔ високою міцністю;

✔ еластичністю;

✔ гарним повітрообміном;

✔ гігроскопічними властивостями;

✔ приємною текстурою;

✔ зносостійкістю;

✔ зручністю.

На сайті opt-kolo.com.ua представлені футболки у різних колірних рішеннях. Вони виглядають стильно та сучасно. Від них будуть у захваті як підприємець, так і потенційні клієнти його магазину. Здійснювати покупки тут вигідно не лише через багатий вибір речей, а й їхню доступну цінову політику! Для виробника якість визначає різницю. Тому він приділяє увагу як надійності продукції, що реалізується, так і її розумній вартості! Магазин запрошує до співпраці кожного, у тому числі підприємця-початківця. Тут можна здійснити замовлення великим і дрібним оптом.