Pole dance вважається сучасним напрямком, в якому танці гармонійно поєднуються з трюками на пілоні. Тренування не тільки надають жінкам впевненості в собі, але й позитивно впливають на їхній стан здоров'я. По-перше, такі танці дозволяють підкачати всі групи м'язів, у тому числі глибоко розташовані. По-друге, леді, які ними займаються, не поправляються. Більш того, вони дають змогу скинути зайву вагу. По-третє, пол денс покращує розтяжку. Після кожного тренування м'язи дедалі більше розтягуються. Ну і, звичайно, не можна не відзначити граціозність цього виду танців. Щоб заняття проходили максимально продуктивно та комфортно, необхідно правильно підібрати одяг. Дуже важливу роль відіграють шорти для пол денсу. До їхньої купівлі потрібно підійти відповідально.

 

Що важливо знати перед тим, як купити шорти для пол денсу оптовику?

Щоб підвищити якість та збільшити кількість продажів, оптовикам необхідно придбати спеціальні шорти для pole dance. Дані предмети гардеробу підкреслюють красу ніг і фігури загалом. Більш того, вони дозволяють тренеру стежити за правильністю вигинів учениць та вносити поправки за потреби. Шорти для пол денсу від традиційних відрізняються фасоном. Вони ефектно облягають фігуру леді та мають завищену посадку. Перш ніж купити шортики для пол денсу оптом, підприємцю рекомендується враховувати наступне:

шорти для пол денсу

➤ Еластичність тканини. Жіночі шорти для спорту мають тягнутися, але не розтягуватись. Коли жінка виконує складні вправи на пілоні, важливо відчувати комфорт. І одяг, звичайно, не повинен заважати рухатися.
➤ Гігроскопічність та вологовбиральні властивості. Хоча танці на пілоні не можна назвати надактивним заняттям, тіло все одно має властивість виділяти піт. Високі шорти для pole dance повинні максимально ефективно вбирати вологу. Не менш важливу роль відіграє забезпечення повітрообміну. В одязі не повинно бути спекотно.
➤ Відсутність випираючих швів. Обтягуючі речі не повинні натирати тіло. Саме тому рекомендується простежити, щоб шви не випирали.
➤ Простоту у догляді. Жіночі короткі спортивні шорти повинні швидко сохнути, не линяти і не втрачати еластичності навіть при багаторазовому пранні.
 Дизайн. Кожна леді бажає купити шорти для пол денсу, які б їй підходили по фігурі та кольоротипі. Саме з цієї причини оптовику рекомендується замовити одяг різних розмірів та відтінків. Варто надавати перевагу трендовій гамі. Актуальними вважаються речі кольорів фуксія, марсала, електрик, м'ята, пудра.

Якщо оптовику врахувати перераховані вище рекомендації, то йому безсумнівно вдасться ідеальні купити шорти для пол денсу для подальших продажів.

 

Найкращі жіночі шорти для спорту реалізує магазин Опт Коло: якість визначає різницю!

Виробник Опт Коло пропонує купити жіночі шорти для спорту. На сайті opt-kolo.com.ua є величезний вибір моделей на будь-який смак. Всі вони виготовляються з якісних тканин, які служать довго, і виконують всі необхідні функції. Не можна не відзначити і сучасний дизайн. Виглядають речі стильно та красиво, тому від них не відмовиться жодна модниця. У таких шортах комфортно, адже вони не сковують рухів та майже не відчуваються на тілі. Ще одна перевага покупки в компанії OptKOLO – доступні ціни. Вартість товарів більш ніж прийнятна. До того ж зробити замовлення можна як великим, так і дрібним оптом!