Колірна палітра має значення у формуванні гардеробу, зокрема і спортивного. Однак вона відповідає не тільки стилю, але й вашому моральному статусу — настрій, мотивацію та продуктивність. Тому, обираючи жіночий спортивний одяг, не варто ігнорувати цей критерій.

 


Обираємо одяг для спорту жіночий: секрет ефективних занять у кольоровій гамі


Перш ніж вибрати одяг для спорту жіночий, звертайте увагу не тільки на фасон, але й на колір, потім від нього залежить ваше психічне та фізіологічне благополуччя. Отже, який ефект має кольоровий гама на вашому стані:

жіночий спортивний одяг оптом

  1. Психологічний ефект кольору:
●  яскраві кольори, такий як оранжевий, червоний, рожевий, фуксія та ін. здатні підвищувати енергію, стимулювати активність. Яскравий одяг для спорту варто вибирати, якщо ви займаєтеся інтенсивними тренуваннями;
●  нейтральні та спокійні (пастельні) зелений, блакитний, пудровий, м'ятний сприяють рекламі та зосередженню. Тому, це — ідеальний одяг для йоги, танців, гімнастики, де потрібна концентрація.
  1. Фізіологічний вплив кольору
✧  світлі кольори, такі як білий, бежевий, жовтий, рожевий гарно відбивають сонячні промені, тому відмінно підходять для заняття на свіжому повітрі. Крім того, такий вибір кольорів може зробити ваше тренування більш комфортним;
✧  темні кольори, такі як глибокий синій, марсаловий чи чорний, вибирають більше світла та тепла, що може бути надзвичайно корисним у холодну пору року. Такий вибір кольорів лише не підтримує ваш комфорт, але і дозволяє візуально скоригувати фігуру, що дає впевненість у собі;
  1. Індивідуальні подобання та комфорт. Перед тим, купити спортивний одяг жіночий, зважайте не тільки на віювання моди, але й на висланий смак та вподобання. Це основне правило, від якого залежить ваш комфорт під час будь-яких активностей. Важливо вибирати кольори, які не лише вам подобаються, але і викликають позитивні емоції, підтримуючи високий рівень мотивації в процесі тренувань;
  2. Створення гармонійного образу — це мистецтво. Подібно до того, як ми компенсуємо кольори у повсюдному житті, правильне поєднання топів та лосин, футболок та шортів може створити не лише зручний, але й стильний лук для тренувань.

Торгова марка OPT-KOLO пропонує великий вибір якісного, комфортного та зручного спортивного одягу для жінок. Широка колірна гама та розмаїття дизайнів дозволяє шкірній жінці вибрати одяг, який даруватиме позитивні емоції, мотивацію та задоволення від заняття спортом!

Читайте також:  Новинка виробництва ОптКоло - лосини спортивні з високою талією та кишенею

 


Купити одяг для фітнесу оптом: трендові кольори для ефективних тренувань, які пропонує виробник одягу Опт Коло


Ви знаєте, що купити одяг для фітнесу, йоги чи спорту в «потрібному» кольорі — це запорука гарного настрою та ефективності тренувань. Тому виробник одягу Опт Коло реалізує великий вибір якісного одягу в різних кольорах та дизайнах.

Важливо зазначити, що різноманіття кольорів спортивного одягу дозволяє кожній жінці знайти той варіант, який відповідає її настрою, стилю та потребам. Тому асортимент роздрібних магазинів повинен регулярно оновлюватися новими трендовими позиціями. Ви можете купити якісний спортивний одяг гуртом за низькими цінами, адже Opt Kolo реалізує одяг під голосом " Якість вибору різницю ".

Тож, при виборі спортивного одягу варто додати кількість кольорів та їх вплив на ваше самопочуття, а також виставити різноманітні варіанти, щоб мати можливість купити спортивний одяг для жінок у кольоровій гамі, яка підвищує та сприятиме ефективності.

Обрати фасон та колір спортивного одягу ви можете на сайті opt-kolo.com.ua. Розширюйте асортимент свого магазину та разом залучайте більше клієнтів з одеським виробником Опт Коло!